دسته‌بندی نشده

فروش انواع سیلوی قهوه

فروش انواع سیلوی قهوه با افزایش تعداد کافی استورها و کافی شاپ ها توانسته نیاز آنها و مصرف کنندگان را به بهتر نگهداشتن دانه قهوه به آسانی برطرف سازد. قهوه دارای ترکیبات و ساختاری است که به راحتی با دما و رطوبت هوا واکنش نشان می ­دهد که این فعل و انفعالات شیمایی، موجب تغییر یا از بین رفتن عطر و مزه قهوه می شود و بخصوص قهوه رست شده را نباید در معرض دما، رطوبت و نور خورشید قرار داد.

سیلوی قهوه چیست؟

برای حفظ تازگی قهوه رست شده برای مدت طولانی تر، کارشناسان صنعت قهوه بر آن شدند تا سیلوهای قهوه را وارد بازار نموده و در اختیار خانه ها و کافی استورها قرار دهند.

سیلوی قهوه

فروش انواع سیلوی قهوه در اندازه و اشکال متنوع، توانسته کمک زیادی در رونق و پایداری صنعت قهوه داشته باشد.

قهوه­ که در معرض اکسیژن و نور خورشید قرار دارد، حداقل 10 و حداکثر 14 روز طعم تازگی خود را حفظ می­ کند. قهوه درون خودش مقداری روغن دارد که اگر در معرض رطوبت و اکسیژن قرار گیرد، ممکن است بوی نامطبوعی تولید کند و اگر این روغن از قهوه جدا شود و ظرف نگهداری قهوه به آن آغشته شود، خط بوی قهوه را مانند خط بوی قهوه فاسد شده، می­ کند.

در گذشته توصیه می شد که قهوه را در ظروف آلومینیومی و در نقطه ای تاریک نگهداری کنند و یا در فریزرهای خشک نیز می­ توانستند آن را فریز کنند و قبل از مصرف به میزان مصرف خود از آن خارج کنند ولی با به بازار آمدن انواع سیلوهای قهوه، نگهداری قهوه بصورت تازه و با کیفیت برای کافی شاپ­ها، کافی­ استورها و حتی منازل بسیار آسان تر و باکیفیت تر شد.

سیلوی قهوه

فروش انواع سیلوی قهوه، در واقع سند ورود آن به طراحی دکوراسیون کافی ­شاپ ها، کافی ­استورها و اغلب آشپزخانه منازل شده است. سیلوی قهوه علاوه بر حفظ عطر و مزه و تازگی قهوه برای مدت طولانی و جلوگیری از فاسد شدن آن، موجب در معرض دید بودن قهوه برای فروشگاه ها و کافی شاپ هاست که خود جلوه ویژه ای به دکوراسیون آنها می­ دهد.

فروش انواع سیلوی قهوه، در کنار فروش انواع قهوه و تجهیزات مرتبط با قهوه، می ­تواند تعریف جالبی از یک فروشگاه ارائه دهد زیرا سیلوی قهوه یکی از اکسسور­های کارآمد در خط قهوه است که برای یک مصرف کننده حرفه ای قهوه که نسبت به تازگی دانه قهوه مصرفی خود وسواس است، یک وسیله ضروری محسوب می ­شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا