عمده فروشی قهوه
خانه / قهوه خام / فروش عمده قهوه خام ارزان

فروش عمده قهوه خام ارزان

به قهوه ی رست نشده قهوه ی خام یا قهوه ی سبز می گویند. قهوه ی رست شده، برای تهیه کردن انواع نوشیدنی هایی که با قهوه درست می شوند، استفاده می شود. قهوه نیز همانند بسیاری از محصولات غذایی درجه های کیفیت مختلفی دارد. قهوه ی خام در کشورهای اندونزی، برزیل، هند و ویتنام کشت می شود. به دلیل تقاضای بسیار، بازار خرید و فروش قهوه بسیار رقابتی است. فروشندگان به دنبال خرید با کیفیت ترین دانه های قهوه سبز به کمترین قیمت ممکن هستند تا سود بیشتری نصیبشان شود. ما سعی در فروش عمده قهوه خام ارزان و با کیفیت به خریدارانمان می کنیم.

تاریخچه قهوه

قهوه در کشور عربستان کشف شد؛ این نوشیدنی به سرعت محبوب شد و در کشورهای اسلامی نوشیدنی رایجی به شمار می رفت. این نوشیدنی تا اوایل قرن ۱۵ میلادی در مصر شام و عثمانی، ار مورد استفاده قرار می گرفت و در همه شهر قهوه‌خانه‌های برپا بود. قهوه در نهایت در اواسط قرن ۱۷ میلادی به اروپا راه یافت و کم کم در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هدا میرغفوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798
آدرس کانال: choconik@
آدرس کارخانه: تهران، شهرک صنعتی شهریار

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش قهوه خام کیلویی در تهران

چگونه می توان قهوه با کیفیت را از بی کیفیت تشخیص داد؟ آیا انواع مختلف آن را می شناسید؟ آیا در مورد فواید و یا محدودیت های استفاده از این محصول اطلاعات کافی داری

پاسخی بگذارید