دانه قهوه

مرکز فروش دانه قهوه با کیفیت مناسب در بازار

فروش دانه قهوه به صورت عمده به کافی شاپ ها و قهوه فروشی ها انجام می شود. در سال های اخیر تعداد مراکزی مانند کافی شاپ که عرضه کننده قهوه می باشند بسیار افزایش یافته است. از این رو بالطبع آن عرضه و فروش قهوه نیز افزایش چشمگیری داشته است. تاسیس کافی شاپ در ایران در واقع متاثر از تغییرات فرهنگی است که در سال های اخیر به خوبی به چشم می خورد. قهوه یکی از نوشیدنی هایی است که در این مراکز سرو می شود و به این منظور صاحبان کافی شاپ ها به خرید دانه قهوه فله ای می پردازند.

مرکز فروش دانه قهوه با کیفیت مناسب در بازار

خرید دانه قهوه خام

خرید دانه قهوه خامپودر قهوه نوعی محصول و فرآورده گیاهی است که از آسیاب کردن دانه قهوه تولید می شود. این دانه ها شبیه گیلاس هستند که از نشانه های رسیدن میوه قهوه، رنگ قرمز آن می باشد.
قهوه گیاهی است که 
کود مناسب و آبیاری به موقع، مهمترین نکات در کشت آن به شمار می رود. درخت قهوه قابلیت رشد تا ارتفاع سه متری و بیشتر را نیز داراست. بهترین شرایط جوی برای رشد دانه های قهوه، آب و هوای گرم می باشد.

برای خرید دانه قهوه و چای دوغزال بزرگ در بازار داخلی، در صورتی که خریداران آن را کافی شاپ ها یا مراکز سرو قهوه تشکیل دهند نیازمند خرید کلی آن می باشند.
افراد مختلف نیز به خرید دانه قهوه به صورت خام و فله ای می پردازند. در این اشکال قهوه ممکن است به صورت بو داده نیز به فروش برسد که طبق تقاضای خریداران، فروش صورت می گیرد.

فروش ویژه دانه قهوه با کیفیت مناسب

فروش ویژه دانه قهوه با کیفیت مناسببهترین قهوه معطر و دانه قهوه را می توان از طریق فروش ویژه خریداری نمود. روش های مختلفی برای عرضه و فروش یک کالا وجود دارد که هر چه تکنیک های کاربردی بیشتری به این منظور به کار گرفته شود، در افزایش آمار و میزان فروش تاثیر به سزایی خواهد داشت.

فروش ویژه نیز از تکنیک هایی است که می تواند زمینه ساز یک ثروت زیاد باشد البته در صورتی که به شکل اصولی به کار رود. مثلا اگر چه که در این روش فروش قیمت کالا کاهش می یابد، اما باید فروشندگان توجه داشته باشند که کیفیت کالا تغییری پیدا نکند تا بتواند جلب رضایت مشتری و خریدار را( که مهمترین عامل است ) برآورده سازد.
انواع دانه قهوه فله ای یا بسته بندی شده به این ترتیب در بازار قهوه به فروش خواهد رسید. متقاضیان خرید دانه قهوه می توانند با اطلاع از زمان دقیق فروش ویژه به خریدی ارزان و با صرفه اقدام نمایند.

خریدار بهترین دانه قهوه در بازار داخلی

خریدار بهترین دانه قهوه در بازار داخلیکشور های عربی نظیر یمن، اولین کشور هایی بودند که به کشت دانه قهوه اقدام کردند. رواج و گسترش استفاده از قهوه به ظهور اسلام و منع استفاده از مشروبات الکلی مرتبط می شود. 

از آن جا قهوه به کشور هایی نظیر هند و سپس به اروپا در قرن هفده میلادی راه یافت. قهوه در مکان هایی به نام کافی شاپ سرو میشد. از آن پس نوشیدن قهوه در تمام کشور های اروپائی رایج شد و در حال حاضر یکی از نوشیدنی های اصلی نه تنها در بین مردمان آسیایی و اروپائی بلکه در کل جهان به شمار می رود.

خرید یکی از تفریحات دوست داشتنی بین انسان هاست. اما هر فردی بنا به احتیاجات مختلف خود و البته سطح زندگی به خرید می پردازد. در واقع برای هر فرد یا افراد مختلف سبک خرید می تواند متفاوت باشد و البته برای هر خریدار نوع خاصی از خرید مناسب است. 

خریداران با مراجعه به مراکز فروش عمده دانه قهوه به خرید دانه قهوه یا پودر قهوه که رست شده و بو داده شده است، می پردازند. 

برای خرید چای ترش کیلویی نیز می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

فروشنده برترین مارک دانه قهوه در تبریز

فروشنده برترین مارک دانه قهوه در تبریزفروشنده قهوه خام عرضه کننده قهوه عمده گناوه می باشد که به پخش دانه قهوه نیز می پردازد. با کیفیت ترین برند های تولید قهوه به فروش این محصول و توزیع قهوه می پردازند. فروش یکی از تکنیک هایی است که نیازمند به کار گیری راه کار های خاص خود و بازاریابی موفق است.

اگر چه که نکات مربوط به فروشندگان حرفه ای به نظر خیلی ساده برسد اما غفلت از رعایت همین نکات می تواند ضرر های جبران ناپذیری را به فروشندگان وارد سازد. بسیاری از فروشندگان از خود سوال می پرسند با کدام تکنیک می توان به فروش موفق رسید؟ با:

 • روش فروش
 • بمباران تبلیغاتی
 • ارائه خدمات خوب
 • ارائه اطلاعات لازم
 • یا زنده کردن یک نیاز پنهان در مشتریان

در این موارد شناخت مشتریان و البته نیاز های افراد مهمترین نکته ای است که باید در نظر گرفته شود. مثلا گاهی اوقات تبلیغات شیوه مناسب تری است و برخی ایام نیز ارائه اطلاعات خوب می تواند راهکار به شمار رود. پس در واقع شناخت موقعیت و البته نوع کالا تعیین کننده تکنیک فروش می باشد.

قیمت روز انواع دانه قهوه در بازار جهانی

قیمت روز انواع دانه قهوه در بازار جهانیانواع دانه قهوه در فروشگاه قهوه و در بازار های جهانی به قیمت روز عرضه می شود. از آن جا قهوه یک محصول وارداتی است بنابراین نرخ آن تابعی از قیمت ارز و نوسانات آن می باشد.
دانه قهوه از کشور هایی همچون برزیل، هند و مالزی وارد ایران می شود و در ابتدا به صورت خام است. برخی برای خرید ترجیح می دهند قهوه را به صورت خام خریداری نمایند و برخی دیگر نوع پودر شده و آسیاب شده آن را دوست دارند.

قیمت روز قهوه را می توان از منابع اطلاع رسانی مختلف مانند اینترنت و شبکه های مجازی به دست آورد. در صورتی که نرخ دلار افزایش یابد قیمت روز این کالا نیز به تبع آن با افزایش روبه رو خواهد شد. در این میان خریدار قهوه اصفهان می تواند با مشاهده صفحات اینترنتی به خرید دانه قهوه به هر شکل بپردازد.

وارد کننده دانه قهوه سبز درجه یک

وارد کننده دانه قهوه سبز درجه یک

نوعی از قهوه سبز رنگ است که همان قهوه کال و بو نداده شده می باشد. قهوه سبز دارای مقادیر فراوان تر:

 • کافئین، پولیفنول ها، اسید کلروژنیک، کافئیک و کینیک 

می باشد. این نوع قهوه دارای خواص ضد التهابی و همچنین سرشار از آنتی اکسیدان می باشد که میزان آن باز هم از قهوه معمولی و رست شده بیشتر است.

کشور های گرمسیری بهترین مکان برای رشد گیاه قهوه از نظر شرایط آب و هوایی می باشند. بزرگ ترین کشور های تولید کننده قهوه شامل:

 • ویتنام،اندونزی، هند و مکزیک، برزیل، پورتوریکو، کلمبیا

می شوند. البته قهوه در مناطق دیگری از جهان که شامل هفتاد کشور می شوند نیز کشت می شود که میزان آن کمتر از کشور های فوق می باشد و صادرات قهوه سبز بیشتر توسط مناطق فوق صورت می گیرد.

واردات قهوه رست شده و درجه یک از کشور های نام برده شده به میزان تقاضای روز بازار صورت گرفته و توسط شرکت های پخش به سراسر کشور ارسال می دارند.
واردات دانه قهوه سبز فرایندی است که نیازمند به کار گیری سیاست های خاصی است تا بتواند خرید و پخش قهوه را به درستی در داخل کشور مدیریت نماید.

کارخانه تولید دانه قهوه در ایران

کارخانه تولید دانه قهوه در ایرانقهوه یکی از نوشیدنی های پر خاصیت است که در صورت این که به درستی و در زمان مناسب مصرف شود اثرات خوبی بر روی بدن خواهد داشت. برای اطلاع از نحوه مصرف قهوه و تهیه آن لازم است تا مصرف کنندگان از طرز تهیه قهوه به خوبی اطلاعات لازم را به دست آورند و سپس به مصرف آن بپردازند.

از جمله خواص قهوه می توان موارد زیر را بر شمرد:

 • ضد التهاب و آنتی اکسیدان
 • موثر در لاغری
 • مفید برای پوست و درمان کبد چرب
 • پیشگیری کننده از آلزایمر
 • کاهش میزان فشار خون و درمان قند خون
 • رفع خستگی و افزایش دهنده میزان هوشیاری

افزایش میزان مصرف قهوه در ایران زمینه ساز ساخت و راه اندازی نخستین کارخانجات تولید کننده قهوه شده است. از نخستین مناطقی که در ایران به کشت قهوه پرداختند نواحی جنوبی و جنوب شرقی بودند. در واقع تغییرات فرهنگی و گذر زندگی از مرحله سنتی به مدرنیته خاستگاه نیاز به تاسیس کارخانجات قهوه در ایران شده است.

امروزه سرو قهوه در کافی شاپ ها و مصرف قهوه بیشتر یک پرستیژ اجتماعی به شمار می رود و مظهری از زندگی سرمایه داری و تغییر سبک زندگی می باشد.

صادرات دانه قهوه به برزیل

صادرات دانه قهوه به برزیلبخش اعظمی از صادرات دانه قهوه از کشور برزیل صورت می گیرد. قهوه در ابتدا به شکل سبز است و طی مراحل مختلف بو داده می شود. در واقع تفاوت انواع این نوشیدنی و طعم آن به میزان رست شدن و نحوه بو دادن قهوه بستگی دارد.

به طور کلی سه نوع قهوه وجود دارد که عبارتند از:

 • قهوه لیبریکا که تولید آن محدود بوده و در غرب آفریقا و لیبریا کشت می شود.
 • قهوه عربیکا که در اتیوپی کشت شده و به درختچه قهوه عربستان خوانده می شود.
 • قهوه روبوستا که از دانه های قهوه عربیکا کوچکتر بوده و در ویتنام رشد می کند.

به طور کلی قهوع عربیکا طرفداران بیشتری به دلیل عطر و طعم و میزان کافئین آن دارد. قهوه روبوستا طعم تلخی دارد و میزان کافئین آن بالاست.  در مقابل قهوه عربیکا کافئین کمتری و عطر فوق العاده ای دارد.
همان طور که مشاهده می شود، برزیل تنها یکی از چند کشور و خاستگاه تولید انبوه قهوه در جهان است. کشور های مختلف دیگری نیز در این زمینه فعالیت دارند که صادر کننده بهترین نوع قهوه می باشند.

سفارش دانه قهوه به صورت عمده در بازار

سفارش دانه قهوه به صورت عمده در بازار

دانه قهوه به صورت بو داده یا خام خریداری می شود. مهمترین مرحله در تولید قهوه برای مصارف نوشیدنی، نحوه رست کردن یا بو دادن آن می باشد که به اقسام زیر قابل تقسیم بندی است:

 • رنگ دارچینی با طعم ترش و سطح خشک و قهوه ای روشن
 • قهوه ای روشن 
 • قهوه ای متوسط که در آمریکا و کانادا 
 • قهوه ای تیره متوسط با طعم تلخ و شیرین و سطح کمی روغنی
 • قهوه ای تیره با طعم تلخ و شیرین و سطح روغنی
 • قهوه ای خیلی تیره و درخشنده با طعم ترش
 • سیاه رنگ، روغنی و طعم زغالی

بورس قهوه به عنوان نوعی بازار فروش انواع قهوه فله ای و قهوه بسته بندی شده به شمار می رود. سفارش این محصول طبق چارتی انجام می شود که نشان دهنده میزان عرضه و تقاضای آن می باشد. در سال های اخیر استفاده از قهوه در بین ایرانیان گسترش زیادی داشته است و تاسیس کافی شاپ های مختلف به ویژه در شهر های بزرگ شاهدی بر این مدعاست.

به دلیل افزایش میزان تقاضا برای قهوه سفارش آن بیشتر به شکل عمده انجام می شود. زیرا برخی مراکز فروش بالایی دارند و خرید جزئی برای آنها مقرون به صرفه نمی باشد.

فروشگاه دانه قهوه خام در اصفهان

فروشگاه دانه قهوه خام در اصفهاندانه قهوه خام در اصفهان توسط فروشگاه هایی که در نقاط مختلف آن واقع شده اند صورت می گیرد. دانه قهوه از محصولاتی است که پس از خریداری باید آماده مصرف شود.

البته نحوه مصرف آن می تواند به شکل قهوه سبز یا همان قهوه خام باشد و بدون هیچ عملیات یعنی رست کردن مصرف آن صورت گیرد.

در فروشگاه های عرضه کننده بنا به میزان تقاضا ممکن است خرید به صورت زیاد و کلی باشد و یا فقط خرید های جزئی را در بر گیرد. هر دو مورد روش های متفاوتی را برای فروش می طلبد و تکنیک های خاص خود را دارد.

شرکت های فروش و فروشگاه های دانه قهوه می توانند با فروش مستقیم و تبلیغات مناسب ارزان ترین نوع قهوه را به مراجعه کنندگان ارائه نمایند.

مرکز تهیه و توزیع دانه قهوه معطر

مرکز تهیه و توزیع دانه قهوه معطردانه قهوه پس از رست شدن با عطر و طعم متفاوتی قابل استفاده است. همان طور که ذکر شد قهوه عربیکا یکی از انواع قهوه است که از عطر فوق العاده و کافئین پایین برخوردار است. بنابراین در صورت تمایل می توان به خرید این نوع قهوه از مراکز تهیه و توزیع پرداخت.

توزیع دانه قهوه در شهر های بزرگ که جمعیت بیشتری در آنها متمرکز است فرایند و پروسه زمان بری است و مستلزم به کار گیری مراحل پیچیده تری می باشد. فروشندگان و توزیع کنندگان با برنامه ریزی صحیح و شناخت و کنترل موقعیت می توانند به خوبی در فرایند توزیع نقش خود را ایفا نمایند.

نمایندگی دانه قهوه در سراسر کشور

نمایندگی دانه قهوه در سراسر کشورنمایندگی قهوه مرکزی برای خرید قهوه در سراسر کشور محسوب می شود. دانه قهوه به صورت ترکیب انواع قهوه فوری در کارخانجات داخلی روانه بازار می شود که محصولی آماده است و درد سر های تهیه و دم کردن دانه قهوه را ندارد.

نمایندگی های فروش در نقاط مختلف کشور با دایر کردن واحد های فروش امکان دسترسی و ارائه خدمات مختلف را برای همگان فراهم می سازند. ضمن این که کارشناسان فروش واقع در این دفاتر می توانند در مورد نحوه مصرف و بو دادن قهوه رهنمود های لازم را به مخاطبان و متقاضیان ارائه نمایند.

خرید از این مراکز به شکل عمده و جزئی امکان پذیر است و به این منظور لازم است تا خریداران پس از تشخیص نوع خرید و تعیین آن به شناخت مراکز نمایندگی و مراجعه به آنها بپردازند. این دفاتر و نمایندگی ها عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین برند های موجود در بازار می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا