قهوهقهوه عربیکا

مارک خوب قهوه عربیکا خرید عمده

مارک خوب دان قهوه چری عربیکا، برای شمایی که به دنبال یک قهوه کم کافئین و آرامش بخش و در واقع سبک هستید، میتواند یک انتخاب ایده آل باشد. عاملی که به نظر میرسد همه را شیفته قهوه عربیکا کرده، عطر افسانه ای آن است. شاید این یک تفکر هیجان انگیز باشد ولی عطر تازه این محصول، نقطه مثبتی است برای آن و واقعیت آن است که قهوه خوب قبل از رست، طعم و عطر محل کشت خود را به خوبی القا میکند و هر چه درجه رست آن افزایش یابد میزان این عطر و طعم، (عطر و طعم محل کشت) کاهش می یابد.

در هنگام خرید مارک خوب قهوه عربیکا، آنچه که مورد اهمیت است، محل کشت آن است. چرا که یک قهوه خوب عربیکا دارای طعم خوب کشتکاری با اسیدیته بالا است.

ویژگی های مارک خوب قهوه عربیکا

قهوه عربیکا بدلیل میزان کافئین پایین و اسیدیته بالایی که دارد، برای افراد مسن و یا کسانیکه تمایلی به قهوه تیره بدلیل سنگین بودن آن ندارند، میتواند بسیار لذتبخش و راضی کننده باشد. چرا که بر خلاف دیگر دان قهوه بن مانو های تیره، بسیار سبک است و موجب خواب آسوده و لذتبخش خواهد بود.

خرید مارک خوب قهوه عربیکا، قطعا ارزان تر از دیگر انواع قهوه نیست و البته این گرانی بدلیل شیوه سخت کشت و پرورش آن است، ولی آنچه که نمی توان نادیده گرفت برتری این نوع قهوه و محبوبیت 70 درصدی آن در بین مردم دنیا است.

یک قهوه خوب عربیکا باید مزه ترش و شیرین لطیفی داشته باشد. چیزی شبیه مزه توت شکری و همچنین زمان خرید مارک خوب قهوه عربیکا باید محل کشت آن را در نظر داشت. زیرا این گیاه بسیار حساس است و باید در ارتفاعات بالا و کوهستانی و سرد پرورش یابد، چرا که محل و شیوه پرورش آن بسیار بر عطر و طعم این نوع قهوه مؤثر است.

بی دلیل نیست که قهوه عربیکا یا قهوه کوهی، محبوب ترین نوع قهوه در دنیا است. زیرا قطعا در یک صبح سرد زمستانی و یا هنگامی که خسته از سر کار برمیگردید هیچ چیز مثل یک قهوه خوش طعم و خوش عطر نمی تواند زندگی را دوباره در رگ های شما به جریان درآورد و قهوه عربیکا چنان عطر و طعم قوی دارد که شما را با خود به کوهستانهای زادگاه خویش خواهد برد و حسی مملو از سبک بالی را در جان و خیال شما زنده خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا