قهوه برزیلیقهوه عربیکا

نمایندگی پخش قهوه عربیکا برزیلی

نمایندگی پخش قهوه عربیکا برزیلی، عرضه کننده این نوع قهوه به سراسر کشور است. قهوه عربیکا بدلیل شرایط رشد خاصی که دارد، در شرایط آب و هوایی خاص و ارتفاع بالاتر از 200 متر از سطح دریا، قابل رشد و پرورش است. و بدلیل موقعیت آب و هوایی برزیل، این کشور بستر ویژه ای است برای رشد این درختچه.

برزیل بزرگترین تولید کننده و صادر کننده قهوه دنیا است و بدلیل موقعیت زیست محیطی، قهوه این کشور مرغوبیت و اعتبار ویژه ای در دنیا دارد به خصوص نوع قهوه عربیکا برزیلی که کاملا متناسب با شرایط اقلیمی این کشور است. و همین سبب شهرت قهوه عربیکا برزیل و محبوبیت آن بین بیش از یک چهارم مردم روی کره زمین شده است.

نزدیک به 75 تا 80 درصد محصولات قهوه دنیا، قهوه عربیکا است که قهوه عربیکا برزیلی بیش از 60 درصد آن را شامل می ­شود که این بیان کننده میزان محبوبیت و مرغوبیت قهوه این کشور است. کشت و پرورش قهوه عربیکا پروسه ای زمانبر و البته هزینه بر است و همین موجب گرانتر بودن آن می ­شود ولی با این وجود، به دلیل طعم و عطر شگفت انگیزش، طرفداران وفاداری در دنیا و بخصوص ایران دارد.

نمایندگی پخش قهوه عربیکا در ایران

نمایندگی پخش قهوه عربیکا برزیلی در ایران، بطور معمول این دانه را بصورت سبز وارد می­ کند و براساس ذائقه ایرانی در درجات مختلف رست می ­دهد. هر چه درجه رست این قهوه افزایش یابد، عطر و بوی اصیل یا کشت خود را از دست می دهد و عطر ناشی از رست آن بیشتر می شود. و در ایران بدلیل محبوبیت قهوه اسپرسو، نوع رست ملایم این قهوه بسیار با ذائقه ایرانی همخوانی خواهد داشت.

همچنین بدلیل تنوع درجه رست این قهوه در نمایندگی، گزینه های متنوع تری وجود دارد و شما انتخاب آزادانه تری خواهید داشت.

برای خرید قهوه عربیکا برزیلی اصل و مرغوب کافی است به نمایندگی پخش قهوه عربیکا برزیلی مراجعه کرده و بر حسب نیاز خود و حتی بصورت عمده با حصول اطمینان از اصل بودن این نوع قهوه، آن را تهیه نمایید.

آب و هوای برزیل روزهایی گرم و شبهایی کاملا سرد دارد و همین موجب رشد آهسته و البته مرغوب گیاه قهوه نسبت به دیگر مناطق دنیا می ­شود که نمایندگی پخش قهوه عربیکا برزیلی همواره در تلاش بوده که علاوه بر ارائه قهوه ای تازه، عالی و با کیفیت راهنمای شما در تشخیص و تهیه آن باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا